Termékek Menü
Bruttó Ár:
80.000 Ft (62.992 Ft + ÁFA)
Mennyiség:

Catania beton kerti állókút, mogyoróbarna

Bruttó Ár:
80.000 Ft (62.992 Ft + ÁFA)
Mennyiség:
Cikkszám: SD-12306
Elérhetőség: 1 db raktáron
A Catania rusztikus kerti kút a rusztikus stílus és a funkcionalitás tökéletes egyensúlyát hozza el kertedbe. Mogyoróbarna, szürke, rózsaszín és fehér színben választható, így mindenki megtalálhatja a saját stílusának megfelelő árnyalatot. Az ...
Szállítási díj: 14.900 Ft

Leírás és Paraméterek

Az oszlopon belül található egy 1/2″-es cső, mely lehetővé teszi a vízvezetékhez való könnyű csatlakozást. 80 kg-os súlya és a méretei (96 cm magasság, 55 cm szélesség, 47 cm hossz) garantálják stabilitását és látványos megjelenését. A Catania kerti kút tökéletesen illeszkedik a természethez és hangulatossá teszi környezetét.

Fedezd fel a Catania rusztikus kerti kút szépségét, funkcionalitását és teremts szemet gyönyörködtető kerti környezetet!

Választható színek: mogyoróbarna, szürke, fehér és rózsaszín

Súlya: 80 kg

Méretei: magassága 96 cm, szélessége 55 cm, hossza 47 cm

Anyaga: cement

Stílusa: antikolt, rusztikus

Megjegyzés: a képen látható csaptelep nem tartozék!