Termékek Menü
Bruttó Ár:
100.577 Ft (79.194 Ft + ÁFA)
Mennyiség:

Geberit Duofix Basic piszoár szerelőelem 111.665.00.5

Bruttó Ár:
100.577 Ft (79.194 Ft + ÁFA)
Mennyiség:
Cikkszám: 111.665.00.5
Elérhetőség: Nincs raktáron
Gyártó:
Szállítási díj: 1.290 Ft

Leírás és Paraméterek

Geberit Duofix Basic vizelde szerelőelem univerzális szerlés. Tulajdonságok: Padlószerkezet vastágsága 0 - 20 cm, vizelde szerelésére, hagyományos falazott vagy könnyűszerkezetes fal elé, eönnyűszerkezetes parapetfalba, hagyományos falazott vagy könnyűszerkezetes fal elé, teljes belmagasságú könnyűszerkezetes falba, falazott falba, Geberit vizelde vezérlések foglalata 16 x 16 cm-es takaró lappal. Szerelőelem magasság: 130 cm Szerelőkeret kívűl-belül porszórt felülettel, ultramarin kék színben Önhordó kialakítás Keret rögzítésre szolgáló furatokkal, ø 9 mm, fakeretes szerkezetekre való rögzítéshez Horganyzott lábak, fokozat nélkül beállíthatók 0 – 20 cm között Műanyag rögzítő talp, a mélysége megfelelő az UW50 profilba való beépítésre Magasságban állítható hangcsillapított lefolyóív rögzítés Vizelde rögzítése magasságban és rögzítési távolságban állítható (8 - 33,5 cm) M8-as menetes szárak Magasságban állítható ø 32 mm méretű öblítőcső.