Termékek Menü
Bruttó Ár:
26.910 Ft (21.189 Ft + ÁFA)
Mennyiség:

RAVAK R-box alaptest süllyesztett csaptelepekhez (X070052)

Bruttó Ár:
26.910 Ft (21.189 Ft + ÁFA)
Mennyiség:
Cikkszám: X070052
Elérhetőség: Nincs raktáron
Gyártó:
Szállítási díj: 1.290 Ft

Leírás és Paraméterek

RAVAK R-box alaptest süllyesztett csaptelepekhez (X070052)

Leírás:

R-box univerzális falba süllyesztett szerelési rendszer egykaros Rosa, Neo és Chrome kád-és zuhanycsaptelepekhez

R-box univerzális falba süllyesztett szerelési rendszer egykaros süllyesztett kád- és zuhanycsaptelepekhez.

Maga a csaptelep belső egysége az R-Box-ba van integrálva (kiváló minőségű rézből), erre szerelendő rá a csaptelep kezelő szerve és fedele.

Eltérően a hagyományos csaptelepektől, a falba süllyesztett R-box szerelése sokkal könnyebb, valamint a felső, látható része cserélhető.

A felső, látható rész (a Rosa, Neo Chrome családoknál az 065 és 066 azonosítójú termékek) az R-box-ra van felszerelve a fürdőszoba befejezése után, így biztos lehet benne, hogy a csaptelepek látható része nem sérül meg az építkezés folyamán.

Jellemzői:

- Nagyon könnyű és biztonságos telepítés
- Telepítése megerősített gipszkartonba, ill klasszikus tégla, vagy beton falazatba ajánlott
- Nagy rugalmasság a mélység tekintetében: 75-100 mm
- Alkalmazható süllyesztett kád- és zuhanycsaptelepekhez (nem használható viszont a RAVAK termosztátos csaptelepeihez, mivel azok belső egységgel szereltek)
- Kompatibilis az összes csővezeték rendszerhezek (polipropilén, réz, műanyag)
- Mivel a csaptelep a falban van, a zuhany alatti több hely nagyobb mozgásszabadságot nyújt

Hasonló termékek

Cikkszám: 1205-03
Gyártó: Sapho
Nincs raktáron
20.330 Ft (16.008 Ft + ÁFA)